ملزومات آرایشی

هر آنچه درباره ضدآفتاب باید بدانید!

« هر آنچه درباره ضدآفتاب باید بدانید »

هر آنچه درباره ضدآفتاب باید بدانید ، محصولات  ضدآفتاب را فقط از وب سایت آیکا مارکت خریداری کنید 

در زمینه محصولات سان اسکرین یا ضد آفتاب، کرم ها و اسپری های زیادی وارد بازار شده است، و اغلب توصیه های درست و غلط زیادی پیرامون آن وجود دارد. در این مقاله سعی داریم هر آنچه درباره این محصول نیاز دارید رو خلاصه و مفید به عرضتان برسانیم تا با بکار بستن این توصیه ها بتوانید بهداشت پوستتان را به نحوه احسن انجام دهید .

راهنمای استفاده از کرم های ضد آفتاب

« هر آنچه درباره ضدآفتاب باید بدانید »

هر آنچه درباره ضدآفتاب باید بدانید

پرتورهای فرابنفش در نور خورشید بر دو نوع هستند پرتوهای فرابنفش A با به اختصار UVA که موج بلند و مضررترند و همچنین پرتو فرابنفش B یا به اختصار UVB که موج متوسط هستند. توجه داشته باشید در موقع خرید محصولات ضد آفتاب ، محصولی را بخرید که در برابر هر دونوع پرتوی ای  و بی  از پوست مراقبت کند. 

در هربار استفاده باید حدود 30 تا 60 گرم (یعنی به اندازه یک توپ پینگ ‌پنگ)از کرم ضد آفتاب برای کل بدنتان استفاده کنید.

کرم ضد آفتاب زود خراب می شود و تاثیرش را از دست می‌دهد، سعی کنید پس از اینکه برای اولین بار در کرم را باز کردید طی یک ماه از آن استفاده کنید و توجه داشته باشید از کرم‌ های ضد آفتاب سال ‌های پیش هم استفاده نکنید.

باید هر روز به اندازه یک سکه 500 ریالی روی صورتتان کرم بمالید. حتی اگر حس کردید لایه زخیم روی صورتان را پوشانده این کار را انجام دهید، وگرنه تاثیر لازم را به ویژه در تابستان‌های گرم مثل تابستانهای سال‌های اخیر نخواهد داشت.

حتی اگر از محصولات ضد آفتاب هم استفاده می‌کنید باید هر دو ساعت یکبار دوباره کرم بمالید تا تاثیراتش از بین نرود.

اگر فکر می‌کنید با استفاده از کرم ضد آفتاب  دیگر ویتامین دی جذب پوستان نمی‌شود اصلا نگران نباشید چرا که بر اساس تحقیقات  انجام شده ویتامین دی حتی از روی کرم ضد آفتاب هم به خوبی جذب پوست می شود.

پس سعی کنید با استفاده صحیح و اصولی از کرم‌های ضد آفتاب در حفاظت پوستان کوشا باشید . آیکا مارکت بهترین برند های ضد آفتاب را برای شما عزیزان تدارک دیده است . پس می توانید با خیال راحت محصولات ضد آفتاب را از آیکا مارکت سفارش دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *