blank
blank

غذای آنلاین آیکا مارکت

سفارش غذای آنلاین در آیکا مارکت

ترافیک سنگین شهری، جذابیت رفتن به رستوران را در بین خانواده‌ها کم ‌رنگ کرده است. به همین دلیل اکثر خانواده‌ ها ترجیح می‌دهند که فارغ از هر گونه ترافیک و آلودگی و بدون دغدغه پیدا کردن جای پارک در اطراف رستوران‌ها، غذای خود را از طریق سفارش آنلاین غذا در منزل دریافت و میل کنند.

آیکا مارکت این امکان فوق العاده را در فروشگاه خود برای مردم عزیز شهر قروه فراهم کرده است. از این به بعد مردم عزیز قروه می توانند غذای خود را انتخاب کرده و درب منزل تحویل بگیرند. 

1 : ثبت نام در سایت. لطفا قبل از سفارش ثبت نام خود را  در سایت ما نهایی کنید.

توجه: آیکا مارکت تاریخ جشنواره ها، تخفیفات ( کد تخفیف ) را برای کسانیکه در سایت ثبت نام کنند اطلاع رسانی میکند. پس برای اینکه از تخفیفات و جشنواره های سایت ما باخبر شوید ثبت نام نمایید

2 – ثبت نهایی خرید

در این مرحله شما از لیست غذاهای ما که در زیر برای شما آورده ایم غذای مورد نظر خود را به سبد خرید خود اضافه و خرید خود را نهایی می کنید

3 – ارسال غذا برای شما

در این مرحله تیم آیکا مارکت سفارش شما را ارسال و شما عزیزان سفارش خود را درب منزل تحویل می گیرید.

blank

محدوده فعالیت

سفارش غذای آنلاین در فروشگاه اینترنتی آیکا مارکت مختص برای شهر قروه می باشد. لذا کسانیکه که در این مکان زندگی می کنند می توانند سفارش بدهند.

blank

نحوه ارسال

ارسال و بسته بندی سفارشات شما در کمترین زمان اتفاق خواهد افتاد. سفارشات شما عزیزان معمولا بین 30 تا 45 دقیقه به دستتون خواهد رسید .

blank

ساعات سفارش

لطفا سفارشات غذای خود را، ظهرها از ساعت 11 تا 14:30 و شب ها از ساعت 18 تا 22 انجام دهید. هر چند در ساعت های دیگر نیز فعال است و میتوانید رزرو نمایید.