Top

تن ماهی در روغن سویا فامیلا مقدار 180 گرم

ویژگی محصول


 

تن ماهی در روغن سویا 

در آسان باز شونده: دارد

مقدار: 180 گرم

برند: فامیلا

قیمت: 0 تومان

محصولات مشابه

نقد و بررسی تخصصی محصول

تن ماهی در روغن سویا فامیلا


 

برند «فامیلا»

این برند در سال 1384 با تولید انواع ماکارونی وارد عرصه مواد غذایی شد و به تدریج محصولاتی چون رب گوجه فرنگی، تن ماهی، سس کچاپ، روغن زیتون، سرکه سیب و دانه زیتون را به سبد غذایی خود اضافه کرد. این شرکت در سال 1388 فامیلا در جهت تکمیل سبد غذایی خود 4 روغن خوراکی آفتابگردان، سرخ کردنی، کانولا، ذرت و همچنین دانه‌های زیتون را وارد بازار کرد.

شرکت‌های تولید کننده کنسرو در تلاش‌اند تا غذا‌هایی که پخت آن‌ها زمان زیادی نیاز دارد را تولید کنند و افراد بدون دغدغه بتوانند طعم لذیذ غذا را تجربه کنند. «فامیلا» یکی از شرکت‌های تولید کننده کنسرو‌های باکیفیت است و ماهی‌های تن را به‌صورت کنسرو تولید می‌کند. ماهی یکی از محبوب‌ترین غذاهای ایرانی است که توسط این شرکت به‌صورت کنسرو درآمده است. محصولی که می‌بینیم تن ماهی در روغن سویا برند «فامیلا» مقدار 180 گرمی است. همان‌طور که از نام این محصول مشخص است، این تن ماهی موجود در روغن سویا است. روغن سویا یکی از سالم‌ترین روغن‌ها به شمار می‌آید. روغن سویا سرشار از چربی‌های چندغیراشباع، پروتئین‌های امگا 6 و اسیدآمینه اسید لینولئیک بوده و چربی‌های اشباع آن پایین است. علاوه بر این روغن سویا، سرشار از ویتامین E و ویتامین K است. این محصول که سرشار از امگا 3 است، یک غذای کامل و مقوی به حساب می‌آید. میزان ارزش غذایی در هر 180 گرم از این تن ماهی، طبق اطلاعات سازمان غذا و دارو، 516 کیلو کالری انرژی، 32.4 گرم چربی، 2.52 گرم نمک بوده و فاقد قند و اسیدهای چرب ترانس است.

تن ماهی در روغن سویا

فامیلا تن ماهی در روغن سویا غذایی آماده و کم ضرر و در عین حال پرخاصیت است. میزان ارزش غذایی در هر 180 گرم تن ماهی براساس اطلاعات سازمان غذا و دارو، برابر با 516 کیلوکالری انرژی، 32.4 گرم چربی، 2.52 گرم نمک بوده و فاقد اسیدهای چرب ترانس است. روغن سویا سرشار از چربی‌های چندغیراشباع، پروتئین‌های امگا 6 و اسیدآمینه اسید لینولئیک بوده و چربی‌های اشباع آن پایین است. علاوه بر این روغن سویا، سرشار از ویتامین E و ویتامین K است.

نام محصول

  • نام تن ماهی در روغن سویا فامیلا مقدار 180 گرم
  • Name Famila Tuna Fish In Soybean Oil 180gr

مشخصات محصول

  • وزن
  • وزن بسته بندی
  • ابعاد بسته بندی
  • در آسان باز شونده
  • شماره پروانه بهداشت
  • سایر توضیحات

نظرات کاربران

نظر بدهید