Top

کنسرو ماهی کیلکا شیلانه 180 گرم

ویژگی محصول


 

 • کنسرو ماهی کیلکا
 • در آسان باز شونده: دارد
 • مقدار: 180 گرم
 • برند: شیلانه
بزودی

محصولات مشابه

نقد و بررسی تخصصی محصول

کنسرو ماهی کیلکا شیلانه


 

«شیلانه»

شرکت صنایع غذایی شیلانه، در سال 1359 کار خود را به‌صورت متمرکز، بروی تولید کنسرو ماهی تون آغاز کرد. ازاین‌رو برای نگه‌داری محصولات تولیدی خود، به محلی برای نگه‌داری آن‌ها نیاز داشت که هم‌اکنون سردخانه‌ای با ظرفیت 5000 تن دارد تا محصولات خود را، سالم به دست مصرف‌کنندگان برساند. محصولات تولید شیلانه اکنون به تولید کنسرو لوبیا، نخودفرنگی، ذرت، ماهی کیلکا، مرغ، باقلا، سالاد مکزیکی و انواع کنسرو ماهی می‌شود. شیلانه برای تنوع در محصولات خود، کنسرو‌های ماهی تون را با روغن‌های مختلفی تولید کرده است تا مصرف‌کنندگان بر اساس نیاز و ذائقه خود بتوانند، محصولی باب طبع را انتخاب کنند. این شرکت مفتخر به دریافت تندیس طلایی کیفیت در سال 89 و گواهینامه HACCP از URS انگلستان است.

کنسرو ماهی کیلکا شیلانه 

ماهی کیلکا ازجمله ماهی‌هایی است که برای تولید کنسرو ماهی از آن استفاده می‌شود. کنسرو ماهی کیلکا 180 گرمی شیلانه، غذایی سالم و مقوی است که برای آماده شدن، تنها به 20 دقیقه زمان نیاز دارد. کنسرو ماهی کیلکا به‌عنوان یکی از غذاهای دریایی می‌تواند بخشی از فسفر موردنیاز بدن را تأمین کند و به رشد و بهبود عملکرد مغز کمک کند. کنسرو ماهی کیلکا شیلانه در قوطی فلزی با در آسان‌بازشو تولیدشده تا استفاده از این محصول آسان‌تر باشد اما این حداقل تغییری است که می‌توان در تولید یک محصول ایجاد کرد. اگر از میزان کالری و چربی موجود در این محصول برای شما مقدار زیادی است می‌توانید با ترکیب مقدار کمی از آن، می‌توان به غذای سالم‌تری تبدیل کرد.

ماهی کیلکا

ممکن است تاکنون تصاویر ماهی‌های ریزی که به‌صورت دسته‌جمعی حرکت می‌کنند را دیده باشد. این ماهی‌ها بانام کیلکا شناخته می‌شوند که بیشتر برای تولید کنسرو ماهی استفاده می‌شود. کنسرو ماهی کیلکا، یکی از محصولات شرکت صنایع غذایی «شیلانه» است که در تولید آن از ترکیب ماهی کیلکا، روغن و ادویه استفاده‌شده است. ویتامین‌های A و D از ویتامین‌های ضروری برای بدن هستند که در ماهی کیلکا، مقدار قابل‌توجهی از آن وجود دارد. در کنار کربوهیدرات، پروتئین‌ها نیز از مهم‌ترین موادی هستند که بدن نیاز ضروری به آن‌ها دارد و بخشی از انرژی موردنیاز بدن را تأمین می‌کند و وظیفه انتقال مواد غذایی و اکسیژن را نیز بر عهده دارند.

خواص

ماهی‌ها ازجمله مواد پروتئینی هستند که استفاده از آن‌ها قدمت طولانی دارد و به دلیل میزان پروتئینی که در آن‌ها وجود دارد، می‌توانند به کودکان در حال رشد کمک فراوانی کنند. ماهی ازجمله مواد پروتئینی است که حاوی امگا 3 است و ازآنجاکه بدن نیاز ضروری به این اسید چرب دارد، می‌تواند مقدار قابل‌توجهی از نیاز بدن را برطرف کند. وجود ویتامین‌های D و A که نقش اساسی در بدن دارند، ماهی کیلکا را به یک غذای مقوی و سالم تبدیل کرده که می‌تواند بخش مقدار از ویتامین موردنیاز بدن را برطرف کند. علاوه بر کلسیم، ویتامین D در رشد و تقویت استخوان‌ها نقش دارد و می‌تواند از بروز افسردگی نیز جلوگیری کند.

نام محصول

 • نام کنسرو ماهی کیلکا شیلانه 180 گرم
 • Name Shilaneh Canned Black Sea Sprat Fish 180gr

مشخصات محصول

 • وزن 180 گرم
 • وزن بسته بندی 221 گرم
 • ابعاد بسته بندی 8.5 × 8.5 × 4.5 سانتی‌متر
 • در آسان باز شونده دارد
 • شماره پروانه بهداشت 38/11147
 • سایر توضیحات حاوی ماهی کیلکا، روغن و ادویه قبل از مصرف 20 دقیقه در آب بجوشانید

نظرات کاربران

نظر بدهید