Top

کنسرو ماهی تون در روغن تحفه مقدار 150 گرم

ویژگی محصول


 

کنسرو ماهی تون در روغن تحفه

در آسان باز شونده: دارد

مقدار: 150 گرم

برند: تحفه

قیمت: 0 تومان

محصولات مشابه

نقد و بررسی تخصصی محصول

کنسرو ماهی تون در روغن تحفه


 

آشنایی با گروه صنعتی تحفه

گروه صنعتی تحفه از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات دریایی آغاز کرده است. محصولات کنسوری این مجموعه، در زمینی به مساحت 20000 متر مربع با بهـره گیـری از تکنـولـوژی های روز دنیا و به کارگیری متـخصصین با امـکان تولیـد 15000000 قوطی در سال تولید می گردد. تحفه محصولات خود را در وزن و طعم‌های مختلف با مواد اولیه درجه یک روانه بازار می کند. کنسرو ماهی در روغن زیتون، تن ماهی شویدی، رژیمی و هم چنین کنسروهای سالاد تن ماهی، خوراک تن ماهی و لوبیا، تن ماهی و بادمجان از دستاوردهای این مجموعه می باشد. با توجه به اهمـیت مصـرف ماهی در سبـدکالایی خانواده و توصیـة کارشناسان به مصرف حـــداقل 2 بار مـــــاهی در هفتـه این مجمــــوعه سعــی دارد این ارمغـان الهی را به بهتــرین شـکل بر سـر سفـره هم‌میهنان قرار دهد. گروه صنعتی تحفه سعــی دارد با ســرمشق قراردادن شعار “ ماهی یعنی تحفه... تحفه یعنی سلامتی ” گامی مهم در جهت ارتقاء سلامت جامعه بردارد.

فواید کنسرو تن ماهی

کنسروهای تن ماهی سرشار از امگا 3 هستند. اسیدهای چرب امگا 3 از آن دسته از چربی‌های مفید برای بدن ما هستند. تن ماهی غنی از پروتئین است. سطح پروتئین موجود در تن ماهی تقریبا 2 برابر تخم مرغ است. تن ماهی تحفه سرشار از ویتامین های ب۱، ب۳ و ب۶ است. یکی دیگر از فواید ماهی کمک به سم زدایی بدن است.

مواد تشکیل دهنده

وزن این تن ماهی 150 گرم است. مواد تشکیل دهنده آن نمک طعام، فیله ماهی هوور و روغن مایع است. روغن مصرفی در این کنسرو ماهی تن روغن‌ مایع مجاز است و نمک استفاده شده در تهیه این کنسروماهی تون با ویژگی‌های مندرج در استاندارد ملی مطابقت دارد و در مورد قوطی‌ مورد استفاده در این محصول باید کفت با استاندارد ملی مربوطه مطابقت دارد و سطح خارجی آن در برابر خوردگی احتمالی مقاوم است. ابعاد این تن ماهی 4 × 8 × 8 سانتی‌متر است. ارزش غذایی موجود در هر 180 گرم 309.16 کیلوکالری انرژی، 27 گرم چربی و 2.1 گرم نمک است. اسیدهای چرب ترانس و قند موجد در این تن ماهی است.


نام محصول

  • نام کنسرو ماهی تون در روغن تحفه مقدار 150 گرم
  • Name Tohfe Tuna Fish in Oil 150gr

مشخصات محصول

  • وزن 150 گرم
  • وزن بسته بندی 185 گرم
  • ابعاد بسته بندی 4 × 8 × 8 سانتی‌متر
  • در آسان باز شونده دارد
  • شماره پروانه بهداشت 29/10031
  • سایر توضیحات ترکیبات: گوشت ماهی، نمک، روغن - ارزش غذایی در 180 گرم: انرژی: 309.16 کیلوکالری -قند: 0 گرم -چربی: 27 گرم -نمک: 2.1 گرم -اسیدهای چرب ترانس: 0 گرم

نظرات کاربران

نظر بدهید