Top

محصولات مشابه

نقد و بررسی تخصصی محصول

لازانیا سریع پخت شیاردار تک ماکارون


 

صنایع غذایی تک ماکارون

تک ماکارون یکی از تولیدکنندگان فرآورده‌های غلات است که کار خود را از سال 1373 با 15 محصول شروع کرد؛ اما در دو مرحله در سال‌های 80-81 و سپس در سال 86-87 شروع به راه‌اندازی شش خط تولید کرد و اکنون قادر است بیش از 450 تن محصول را به بازار ارائه کند. تک ماکارون اکنون به مرحله‌ای رسیده که به‌وسیله‌ی دستگاه‌های خود می‌تواند در هر ساعت 19 تن پاستا تولید کند. بسته‌بندی محصولات پاستا توسط رایانه کنترل می‌شود و مواد خارجی را ردیابی و حذف می‌کند. انبار این شرکت نیز دارای ظرفیت 7000 تن ذخیره‌ی انواع محصولات و فرآورده‌های این شرکت است. این شرکت معتبر همواره در حال بهبود کیفیت محصولات خود و دریافت لوح و تقدیرنامه‌های مختلف در جشنواره‌ها و رویدادهاست که یکی از آخرین دستاورد‌های آن، صادرکننده‌ی نمونه‌ی کشوری است.

 

 

لازانیا سریع پخت شیاردار تک ماکارون

 درست کردن لازانیا کمی حوصله می‌خواهد اما به نتیجه‌اش می‌ارزد؛ چون ظاهر جذابی دارد و همه آن را دوست دارند و بچه‌ها هم مشتری پروپاقرص آن هستند. باید ورقه‌های لازانیا را بجوشانید و در ظرفی که کف آن را روغن زده‌اید گذاشته و یکی در میان لایه‌لایه گوشت و ورقه‌های لازانیا را بگذارید تا به بالاترین قسمت ظرف برسید. بعد داخل فر بگذارید و چند دقیقه که گذشت ببینید که آیا می‌توان به آن نه گفت؟ با ریختن کمی سس یا پنیر پیتزا هم کار را تمام کنید و همه را به خوردن لازانیا دعوت کنید. ورقه‌های لازانیا هم مانند ماکارونی، پاستا و نودل از آرد سمولینا تهیه می‌شوند که در هر 55 گرم آن 200 کیلوکالری موجود است. محصول فوق لازانیا سریع پخت شیاردار تک ماکارون است که در بسته‌بندی 450 گرمی عرضه می‌شود. برای درست کردن این لازانیای سریع‌پز شیاردار؛ آن را بدون جوشاندن در آب و آبکش کردن در ظرف مخصوص قرار دهید و مایه و لازانیاهای دیگر را به‌صورت لایه‌لایه رو هم قرار دهید. اما روش دیگری هم برای پخت این لازانیا وجود دارد. کافی‌ است آن را در آب بریزید و پس از آنکه آب به نقطه جوش رسید، آن را آبکش کنید و در ظرف مخصوص با مایه به صورت لایه‌لایه قرار دهید.

نام محصول

  • نام لازانیا سریع پخت شیاردار تک ماکارون مقدار 450 گرمی
  • Name Tak Makaron Rippled Lasagna With 2 Special Spices 450gr

مشخصات محصول

  • وزن 450 گرم
  • وزن بسته بندی 513 گرم
  • فرم لازانیا
  • شماره پروانه بهداشت 56/1746
  • سایر توضیحات - زمان پخت 2 تا 3 دقیقه - ترکیبات : سمولینا، آب - میانگین ارزش غذایی بر اساس سازمان غذا و دارو در 55 گرم - میزان انرژی 200 کیلو کالری - میزان چربی 0.6 گرم - میزان کربوهیدرات 42 گرم - میزان پروتئین 6.7 گرم - حاوی ادویه مخصوص - فاقد قند و اسیدهای چرب ترانس

نظرات کاربران

نظر بدهید