Top

جامبو فسیلی زر ماکارون مقدار 500 گرم

ویژگی محصول


 

جامبو فسیلی

ورن: 500 گرم

برند: زرماکارون

تخفیف 10 درصد

قیمت: 10000 تومان
قیمت برای شما: 9000 تومان

محصولات مشابه

نقد و بررسی تخصصی محصول

جامبو فسیلی زر ماکارون


 

زر ماکارون، با آرد سمولینا، برای همه

شرکت «آرد زر» که کار خود را در سال 1377 شروع کرده، در سال 1380 خط تولید اولین آرد سمولینا را تاسیس کرد که تاسیس شرکت «زر ماکارون» را در پی داشت. زرماکارون 5 اختراع در زمینه تولید ماکارونی و پاستا را ثبت کرده و پروانه تاسیس مجتمع کارخانجات فرآوری عمیق غلات را در 14 رشته از وزارت صنایع با ظرفیت 4 میلیون تن به دست آورد. در سال 1385 زرماکارون موفق شد ظرفیت تولید خود را به میزان 10 برابر افزایش دهد. زرماکارون سه مرتبه دارای کسب عنوان اولین و تنها صادرکننده نمونه‌ی ملی در صنعت ماکارونی در ایران بوده است. انواع ماکارونی رشته‌ای فرمی و انواع لازانیا، انواع رشته آش، پودر کیک( با طعم‌های مختلف)، ماکارونی فرمی جامبو و اسپاگتی سبزیجات و سس پاستا توسط برند زرماکارون تولید شده و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفته است.

جامبو فسیلی زرماکارون

جامبو فسیلی «زرماکارون» حاوی آرد سمولینا محصولی مغذی و با شکلی متفاوت برای خانواده‌های ایرانی است. با جامبو فسیلی زرماکارون غذایی متفاوت و اشتهابرانگیز بپزید. فرم این محصول زرماکارون پیچی است، درست شبیه ماکارونی‌های پیچی آشنایی که قبلا با آن آشنا بودید، اما اندازه این پیچ‌ها بزرگ‌ است و چند دانه از آن‌ها تمام بشقاب را پر می‌کند. برای درست کردن جامبو فسیلی زرماکارون در 7 لیتر آب در حال جوش 500 گرم از آن را بریزید. توجه داشته باشید کمی نمک از قبل در آب باشد. پس از 10-12 دقیقه آن را آبکش کرده و با سسی که دوست دارید میل کنید. این محصول زرماکارون را در جای خشک و خنک نگهداری کنید. این محصول زرماکارون حاوی نشان ایمنی و سلامت است.

 

جامبو فسیلی مخصوص خوش‌ذوق‌ها

جامبو بزرگتر از دیگر پاستاهاست و طرز تهیه آن هم کمی متفاوت است. سسی که برای انواع جامبو درست می‌کنید باید غلیظ باشد تا در جامبوها قرار بگیرد. لذت امتحان کردن جامبو‌ها با سس داخلشان، مخصوصا سس گوشت، شما را تبدیل به طرفدار همیشگی جامبو می‌کند! جامبو فسیلی همان ماکارونی پیچی اما دراندازه بزرگتر است. برخلاف جامبو شلز یا جامبو سدانو، جامبو فسیلی محلی برای جای دادن سس در خود ندارد و درست مانند پاستا معمولی سرو می‌شود. جامبو فسیلی علاوه بر حالت گرم، به صورت سرد هم درست می‌شود. شما می‌توانید در کنار جامبو سدانو سالاد الویه یا سالاد‌هایی که خودتان اختراع کرده‌اید قرار دهید و آن را به عنوان پیش‌غذا سرو نمایید. جامبوها به غیر از فسیلی ذبه شکل‌های دیگری هم هستند: جامبو سدانو که شکل استوانه‌ای دارد و جامبو شلز، صدف‌هایی با بافت و طعم دلچسب هستند که می‌توانند غذایی جدید و هیجان انگیز برای میهمانی‌ها و برای کودکان باشد.

 

نام محصول

  • نام جامبو فسیلی زر ماکارون مقدار 500 گرم
  • Name Zar Macaron Fossil Jumbo 500gr

مشخصات محصول

  • وزن 500 گرم
  • وزن بسته بندی 520 گرم
  • فرم پیچی
  • شماره پروانه بهداشت 45/17680
  • سایر توضیحات ترکیبات: آرد سمولینا و آب ارزش غذایی در هر 100 گرم: انرژی: 358 کیلوکالری -پروتئین: 12 گرم -کربوهیدرات: 73 گرم -چربی: 2 گرم -فیبرخام: 1.1 گرم -سدیم: 0.056 گرم

نظرات کاربران

نظر بدهید