Top

قیمت ما از تمام قیمت های تبلیغ شده کمتر است

جامبو سدانو زر ماکارون مقدار 500 گرم

ویژگی محصول


 

جامبو سدانو زرماکارون

وزن: 500 گرم

برند: زرماکارون

تخفیف 8 درصد

قیمت: 6000 تومان
قیمت برای شما: 5500 تومان

محصولات مشابه

نقد و بررسی تخصصی محصول

جامبو سدانو زرماکارون


 

 

زر ماکارون، با آرد سمولینا، برای همه

شرکت «آرد زر» که کار خود را در سال 1377 شروع کرده، در سال 1380 خط تولید اولین آرد سمولینا را تاسیس کرد که تاسیس شرکت «زر ماکارون» را در پی داشت. زرماکارون 5 اختراع در زمینه تولید ماکارونی و پاستا را ثبت کرده و پروانه تاسیس مجتمع کارخانجات فرآوری عمیق غلات را در 14 رشته از وزارت صنایع با ظرفیت 4 میلیون تن به دست آورد. در سال 1385 زرماکارون موفق شد ظرفیت تولید خود را به میزان 10 برابر افزایش دهد. زرماکارون سه مرتبه دارای کسب عنوان اولین و تنها صادرکننده نمونه‌ی ملی در صنعت ماکارونی در ایران بوده است. انواع ماکارونی رشته‌ای فرمی و انواع لازانیا، انواع رشته آش، پودر کیک( با طعم‌های مختلف)، ماکارونی فرمی جامبو و اسپاگتی سبزیجات و سس پاستا توسط برند زرماکارون تولید شده و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفته است.

جامبو سدانو «زرماکارون»

جامبو سدانو زرماکارون حاوی آرد سمولینا محصولی مغذی و با شکلی متفاوت برای خانواده‌های ایرانی است. با جامبو سدانو زرماکارون غذایی متفاوت و اشتهابرانگیز بپزید. برای درست کردن جامبو سدانو زرماکارون در 7 لیتر آب در حال جوش 500 گرم از آن را بریزید. توجه داشته باشید کمی نمک از قبل در آب باشد. پس از 10-12 دقیقه آن را آبکش کرده و با سسی که دوست دارید میل کنید. این محصول زرماکارون را در جای خشک و خنک نگهداری کنید. جامبو سدانو زرماکارون حاوی نشان ایمنی و سلامت است.

www.ikamarket.com

جامبو بزرگتر از دیگر پاستاهاست و طرز تهیه آن هم کمی متفاوت است. سسی که برای انواع جامبو درست می‌کنید باید غلیظ باشد تا در جامبوها قرار بگیرد. لذت امتحان کردن جامبو‌ها با سس داخلشان، مخصوصا سس گوشت، شما را تبدیل به طرفدار همیشگی جامبو می‌کند! در ایتالیایی به جامبو سدانو پاستای «ریگاتونی» می‌گویند. این لوله‌های حجیم می‌توانند مقدار زیادی از مایه ماکارونی را در خود جای دهند و طعم و مزه‌ای فراموش نشدنی برایتان به رقم بزنند. جامبو سدانو با شکل استوانه‌اب یکی از محصولاتی است که توسط زرماکارون تولید شده است و با بسته‌بندی با کیفیت در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفته است. جامبو سدانو علاوه بر حالت گرم، به صورت سرد هم درست می‌شود. شما می‌توانید درون جامبو سدانو را با سالاد الویه یا سالاد‌هایی که خودتان اختراع کرده‌اید پر کنید و آن را به عنوان پیش‌غذا سرو نمایید. جامبو سدانو مخصوص خوش‌ذوق‌هاست! جامبوها به غیر از سدانو به شکل‌های دیگری هم هستند: جامبو فسیلی همان ماکارونی‌های پیچی معروف هستند و جامبو شلز، صدف‌هایی با بافت و طعم دلچسب هستند که می‌توانند غذایی جدید و هیجان انگیز برای میهمانی‌ها و برای کودکان باشد.

نام محصول

  • نام جامبو سدانو زر ماکارون مقدار 500 گرم
  • Name Zar Macaron Jambo Sedano 500gr

مشخصات محصول

  • وزن 500 گرم
  • وزن بسته بندی 520 گرم
  • فرم لوله ای
  • شماره پروانه بهداشت 56/17680
  • سایر توضیحات ترکیبات: آرد سمولینا و آب ارزش غذایی در هر 100 گرم: انرژی: 358 کیلوکالری - پروتئین: 12 گرم -کربوهیدرات: 73 گرم -چربی: 2 گرم -فیبرخام: 1.1 گرم -سدیم: 0.056 گرم

نظرات کاربران

نظر بدهید