Top

محصولات مشابه

نقد و بررسی تخصصی محصول

رشته فرنگی آشیانه ای زر ماکارون


صنایع غذایی زر ماکارون

در واقع این گروه صنعتی که در حال حاضر بزرگترین صادرکننده ایرانی انواع ماکارونی می‌‏باشد، در سکوی نخست صنعت ماکارونی ایران قرار گرفته و توانسته است با ایجاد فضای رقابتی در صنعت، به عنوان اولین تولیدکننده انواع ماکارونی و پاستا با آرد سِمولینا در ایران، نقش مهمی را در ارتقاء کیفیت تولیدات داخلی به عهده بگیرد. به نحوی که هم اکنون محصولات ماکارونی ایران قادرند هم‌تراز با برندهای معتبر جهانی در رقابت‏‌های بین‏‌المللی موفق و سربلند وارد شوند. از سوی دیگر این گروه توانسته است با افزایش تعداد سیلوهای غلات خود، بالاترین توان ذخیره‏ سازی یکجا در کشور را کسب کرده و با راه‏ اندازی 5 خط تولیدی آرد نیز در مقام نخست بیشترین ظرفیت تولید یکجا انواع آرد ایران قرار گیرد.

رشته فرنگی آشیانه ای زر ماکارون

با رشته فرنگی آشیانه‌ای «زر ماکارون» سوپی داغ و خوش‌مزه خواهید داشت و این رشته سوپ شما را پر و پیمان‌تر نشان می‌دهد و خوردن آن بسیار لذت‌بخش‌تر خواهد شد. شما می‌توانید غذاهای خلاقانه دیگری هم با این رشته فرنگی آشیانه‌ای درست کنید. این محصول زر ماکارون از ترکیب آب، آرد سمولینا به‌دست آمده است و شکل ظاهری آن حالت لوله‌ای دارد. در هر 25گرم از این رشته فرنگی زر ماکارون 0.0475 گرم چربی و 0.041 گرم نمک و 91.5 کیلوکالری انرژی وجود دارد. رشته فرنگی زرماکارون در بسته‌بندی سلفونی عرضه می‌شود که در آن 500 گرم رشته فرنگی است. زرماکارون سه مرتبه دارای کسب عنوان اولین و تنها صادرکننده نمونه‌ی ملی در صنعت ماکارونی در ایران بوده است. انواع ماکارونی رشته‌ای فرمی و انواع لازانیا، انواع رشته آش، پودر کیک( با طعم‌های مختلف)، ماکارونی فرمی جامبو و اسپاگتی سبزیجات و سس پاستا توسط برند زرماکارون تولید شده و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفته است.

 

نام محصول

  • نام رشته فرنگی آشیانه‌ ای زر ماکارون مقدار 500 گرم
  • Name Zar Macaron Nest Noodles 500gr

مشخصات محصول

  • وزن 500 گرم
  • وزن بسته بندی 516 گرم
  • فرم رشته ای
  • شماره پروانه بهداشت 56/17988
  • سایر توضیحات ترکیبات: آرد و آب ارزش غذایی محصول در هر 25 گرم : - انرژی: 91.5 کیلوکالری - چربی: 0.0475 گرم - نمک: 0.041 گرم - فاقد قند و اسیدهای چرب ترانس

نظرات کاربران

نظر بدهید