Top

محصولات مشابه

نقد و بررسی تخصصی محصول

سس خردل ملایم مهرام


مهرام خوشمزه و خوشنام

شرکت مهرام با قدمت بیش از 45 سال در حوزه تولید مواد غذایی فعالیت می‌کند. شروع فعالیت کارخانه مهرام با تولید انواع چاشنی و سس بود و اکنون تنوع محصولات مهرام به حدود 70 نوع می‌رسد. محصولات مهرام بیشتر در همان حال و هوای چاشنی هستند، یعنی سس‌های گرم (کچاپ معمولی، تند و با طعم سیر) و سس‌های سرد (مایونز معمولی و کم‌چربی، سالاد فرانسوی، خردل، هزارجزیره و رنچ) و سرکه‌ معمولی، رنگی و طعم‌دار و همچنین رب‌ گوجه‌فرنگی ترشی و خیار شور. اما در این بین مهرام انواع مربا، عسل، کنسرو و آبمیوه را هم تولید می‌کند تا بخش بیشتری از سبد غذایی خانواده‌ها را پوشش دهد. برند مهرام در سال 1392 در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از 100 برند برتر ایرانی انتخاب شد.

محصولات مهرام در آیکا مارکت

 

اگر به دنبال مزه‌ای جدید و قوی در غذایتان هستید، اضافه کردن یک سس می‌تواند مزه غذایتان را تحت تاثیر قرار دهد. سس خردل از آن سس‌هایی است که هرکسی دوستش ندارد، اما آن‌هایی که دوستش دارند، طرفدار پروپاقرص آن هستند. سس خردل «مهرام» در بسته‌بندی 300 گرمی عرضه شده است. ارگونومی این بسته‌بندی باعث شده که به‌خوبی در دست قرار گیرد و سس به راحتی از آن بیرون بیاید. سس خردل مهرام از ترکیب روغن مایع، سرکه، شکر، پودر خردل، تخم مرغ، نمک تصفیه شده خوراکی، پایدار کننده، بنزوات سدیم و سوربات پتاسیم تهیه به‌دست آمده است. در هر 15 گرم از این سس 62.83 کیلوکالری انرژی و 6.45 گرم چربی وجود دارد.

مهرام در آیکا مارکت

خردل در ابتدا کاربرد دارویی داشت، اما امروزه بیشتر به عنوان چاشنی غذا و سالاد به‌کار می‌رود. امروزه بیشتر پودر خردل در دسترس عموم است و می‌توانید سس خردل را در خانه هم درست کنید. اولین کسانی که سس خردل را درست کردند، رومیان باستان بودند و امروز تنوع سس‌های خردل آنقدر زیاد است که شمردن آن‌ها وقت زیادی می‌گیرد. سس خردل را می‌توان روی انواع غذاهای گوشتی.

نام محصول

  • نام سس خردل ملایم مهرام مقدار 300 گرم
  • Name Mahram Mayo-Mustard 300gr

مشخصات محصول

  • وزن 300 گرم
  • وزن بسته بندی 351 گرم
  • ابعاد بسته بندی 5.5 × 7 × 18 سانتی‌متر
  • شماره پروانه بهداشت 39/10405
  • سایر توضیحات ترکیبات: روغن مایع، سرکه، شکر، پودر خردل، تخم مرغ، نمک تصفیه شده خوراکی، پایدار کننده، بنزوات سدیم، سوربات پتاسیم -ارزش غذایی در 15 گرم: انرژی: 62.83 کیلوکالری -قند: 0.74 گرم -چربی: 6.45 گرم - نمک: 0.44 گرم - اسیدهای چرب ترانس: 0 گرم

نظرات کاربران

نظر بدهید